حمید و ...
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      حمید و ... (؟)
۳۸۶- از عید تا ۱۳ به در نویسنده: حمید و ... - دوشنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩٠

از اونجایی که خودمو مسئول میدونم که شمارو هم تو مشاهدات عینی که از اینجا دارم شریک کنم ، دیدم بد نیست که در مورد عید نوروز و سیزده به در یکم توضیح بدم. راستش ما غصه ی عید رو میخوردیم که حالا تو مملکت غریب هستیم و دور از وطن و اینا ولی وقتی برنامه های اینطرفو دیدم ، از غم و غصه ها کاسته شد نیشخند. اینجا همه ی ایرانیایی که میشناسیم ، پول رو هم گذاشته بودن و یکی از سالنای پذیراییه هتل هیلتون رو کرایه کرده بودن . یه DJ هم دعوت کرده بودن و دیگه بقیه ش هم که میدونین ! منم همچنان سر به زیر و مظلوم یه گوشه نشستم و غصه خوردم ناراحت. ولی دور از شوخی خیلی خوش گذشت جای همه تون خالی بود ، اگه یه همچین برنامه هایی هم تو ایران بود خوب میشدا !

و اما ۱۳ به در ! امسال ما دو تا ۱۳ به در برگذار کردیم ، اولیش روز شنبه بود که ایرانی های شهری که توش هستیم همه کنار یک دریاچه همون نزدیکیا جمع شدن و بساط کباب و جوجه کبابو راه انداختن . بچه های دانشگاهمون هم اومده بودن، حدودا یه ۲۰ نفری بودن ، کلی وسطی و استوپ هوایی و هفت خبیث و ... ( و دیگر بازی های سالم ) انجام دادیم نیشخند. دومین ۱۳ به در روز یکشنبه بود که خیلی وسیعتر بود و همه ی ایرانی های اطراف شهر دالاس تو یک پارک جمع شده بودن ، جمعیتشون یه چیزی حدود ۵-۶ هزار تا میشد ! اونجا اینقدر آدم نشسته بود که دیگه جای وسطی و تفریحات سالم نبود ولی به جاش یه DJ آورده بودن و تفریحات ناسالم میکردن نیشخند.

پ.ن۱: لحظه ی تحویل سال ما همچنان پایبند به رسم رسوم ، اینم مدرکش

پ.ن۲: دیروز دم خونه ی یکی از همسایه ها یک همچین صحنه ای رو دیدم ، اگه گفتین معنیش چیه ؟ یه راهنمایی : این سفیدا رول دستمال توالته

 

  نظرات ()
مطالب اخیر ۴۱۶- Krakow ۴۱۵- در سوگ تو (۱) ۴۱۴- چشم و نظر ۴۱۳- دهمین سالگرد تولد وبلاگم ۴۱۲- فلوریدا (۲) ۴۱۱- فلوریدا (۱) ۴۱۰- مراسم عید نوروز و SMU شو ۴۰۹- واشنگتن ۴۰۸- کنسرت ابی و شادمهر عقیلی (۲) ۴۰۷- کنسرت ابی و شادمهر عقیلی (۱)
کلمات کلیدی وبلاگ خاطرات (۱٢٢) عمومی (۱٠٧) سخنی از بزرگان (٦٦) رومینا و حمید (٤٤) مناسبت ها (۳٥) زندگی در امریکا (۱٥) طنز تصویری (٩) با هنرمندان (٧) تحصیل در امریکا (٦) کار در امریکا (٥) ورزشی (غیرمتعارف) (٤) سفر (٤) قرار وبلاگی (٤) کنسرت (٢) اپلیکیشن آیفون (٢) لاتاری گرین کارت (۱) پدر (۱)
دوستان من خانه دلتنگ غروبی خفته بود برای امروز، فردا و همیشه ام من به پایان دلم نزدیکم دیگه هرجور میدونی ابهامات یک حوا من و من ... کلبه ی ویوارا دو تاسوگلی روزهای من دنیای آبی سانتاماریا بهشته آبی سلاله نه گفتنی آموزشی فرمول ساز دو کلمه حرف حس یک زن حس زندگی مهندس کوچولو رد پای زندگی... برای فردای حافظه ام گاه نوشته های یک سحر دلتنگی های من خودم وسایه