۵۱- اخبار روز

امشب با دوستام داشتیم از جلوی مجتمع پارک رد میشدیم که دیدیم یه جمعیتی ( تقریبا ۴۰ نفر ) دور یه نفر جمع شدن و اونم داره یه چیزایی تو بلندگو واسشون میگه ، رفتیم جلوتر که ببینیم قضیه از چه قراره که دیدیم یکی از این کاندیدای نمایندگی مجلس داره جواب سئوالای جوونایی که اونجا بودنو میده یا اگه بخوام بهتر بگم ، داره تو جواب دادن بهشون میمونه . ما هم یخورده ایستادیم ، دیدیم فایده ای نداره اومدیم . راستی استاد استاتیکمون یا ریئس فنی ۲ بود که گفته بودم کاندید شده ( یادداشت ۳۳ ) با چند نفر دیگه یه سایت واسه تبلیغاتشون زدن به این آدرس :  www.Sobheomid.com 

یه خبر تازه اینکه سن رای دادن بازم اومد پایین ، قرار شده از نوزادانی که ۵۳ ثانیه از عمرشون میگذره هم اخذ رای به عمل بیآد به شرطی که به محض اینکه شناسنامشونو گرفتن بیان تا مهر توش بزنن ، وگرنه تا سه ماه از شیر مادر خبری نیست .

به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه فرمایید :  نوزادانی که کمتر از ۵۳ ثانیه از عمرشان میگذرد و خواهان آنند که در سرنوشت کشور خویش دخیل باشند می توانند رای بدهند با این تفاوت که به جای اثر انگشت اشاره ، از اثر کف دست خویش استفاده کنند .   

                                                                                      با تشکر ایرنا 

 

SMS

بازم از اینجور پیغاما داریم

Mesle gole anary az door del bar aary , nazdik boo nadary 

 

Avalesh oonghadr dooset dashtam ke delam mikhast bokhoramet , hala pashimoonam ke chera nakhordamet

 

Be hameye zaban haye donya doostat daram

این پیغامارو من از خودم نساختما ، اینا  ISO 14000 از وبلاگ پرپرونکا داره .

 

/ 0 نظر / 6 بازدید