۴۰۳- ارائه ی تز

دیروز بعد از اینهمه کار کردن روی تزم بالاخره رفتم ارائه دادم و خدارو شکر با موفقیت دفاع کردم  و پاس شدم!

موضوع تزم "حداقل کردن خطاهای انسانی توسط RFID در اتاق عمل". یعنی میخوام بگم دو ترمه دارم روش کار میکنم تا بالاخره به یاری خدا تموم شد. رشته ی من همونطور که میدونین مهندسی صنایع هستش ولی تزی که ارائه کردم منو کشوند به بحث های کامپیوتری و پزشکی. داورهایی که رو تزم نظارت داشتن دوتاشون از استادای خود دانشکده مون بودن، یکیشون که استاد خودم بود که باهاش کار میکردم، یک متخصص بی هوشی بود، یه جراح پلاستیک و یک استاد از بخش پرستاری.

به دلیل اینکه میخواستیم اتاق عمل رو شبیه سازی کنیم و خیلی چیزای دیگه مربوط به بیمارستان میشد مجبور بودم از استادایی استفاده کنم که در رشته ی پزشکی تحصیل کردن. از اونجایی که استادم با استادای دانشگاه های اطراف آشنا بود، منو به یکی از استادای دانشگاه Southwestern معرفی کرد تا برم براشون در مورد پروژه م و تزم توضیح بدم که اگه خوششون اومد باهام همکاری کنن و روی آزمایشاتی که انجام میدم صحه بذارن.

طی دو جلسه ای که با استادای این دانشگاه داشتیم، بالاخره جواب مثبت دادن و حتی بهم پیشنهاد دان که پروژه رو تو دو تا از بیمارستانای تازه تاسیسشون به صورت آزمایشی تست کنیم. مهر تایید گرفتن از یک جراح پلاستیک و دو تا متخصص بیهوشی کار خیلی سختی بود که به کمک خدا و بعد استادم اتفاق افتاد.

دیروز هم بعد از دفاع قرار شد که همین موضوع رو ادامه بدم برای دکترا که ایشالا وسعتش بدیم برای همه ی بخش های بیمارستان و نه فقط اتاق عمل. لازم به ذکره که قصد دارم ادامه تحصیل بدم برای دکترا ولی یه موردی پیش اومده که ممکنه یکم تصمیممو به تاخیر بندازه که تو پست بعدی به طور کامل توضیح میدم !

/ 37 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همایون

نه بابا خیلی وقت وبلاگش بسته شده !

saye

tabriiik migam hamid jaaan :))

افسانه

حمیدجان آرزو دارم در همه مراحل زندگی موفق وسربلند باشی[گل]

همایون

میگم حمید این قلب ه چقدر گیرمزه!

بی احساس

سلام خیلی وقته دور بودم از اینجا. خدارو شکر شما هم دفاع کردی بلاخره. اوه RFID و اتاق عمل چجوری؟! برام جالبه بدونم من برای دفاعم 4تا نرم افزار کار کردم و یه جورایی بیچاره شدم کارم شبیه سازی بود. همینم میخام برای دکترا ادامه بدم ولی نه ایرااان. فعلن درگیره امتحان زبانم تا چه پیش آید. دکترا رو ادامه بدین اقای حمید چه موردی باعث شده تصمیم گیری به تاخیر بیافته! امره خیره؟ خیرم باشه باید بخوونین دیگه یعنی چی چه وضعشه!ای بابا[لبخند]

بی احساس

راستی این قلبه چقد تو چشه! چه خبرررر[نیشخند]

شادی

سلام سلام انگار دوباره دچار غیبت دارین میشین خواستیم بگیم کریسمس مبارک

هدا

به به سلام بعد مدت ها با سه پست غافلگیر کردید. تموم شد تز یعنی تولد دوباره. موفق باشید. درکتون می کنم. شاد باشید.[دست]

golbahaar

afarin be to.baba darskhooniaa.ishalah haminjoori pellehaye taraghio tei bekeshi na bebakhshid tei koni!!manam maman shodam!

سمیرا

آذر، دی، بهمن، اسفند، فروردین، اردیبهشت...