۳۹۵- ادامه ی روند کنسرت ها

بالاخره این ترم هم تموم شد و ما تونستیم با خیال راحت و بدون عذاب وجدان برسیم خدمت دوستان عزیزمون. از راه دور دست همه ی دوستانی که لطف کردن و در نبوده من اومدن و کامنت گذاشتن رو به گرمی میفشارم بعد بغلشون میکنم کلی میبوسم نیشخند.

اول از همه من از بازتاب سرنگونی هواپیمای شیطان بزرگ توسط ایران براتون بگم و اونم اینکه الان تقریبا تو هر برنامه ی طنزی که از تلویزیونای امریکا پخش میشه، همشون امریکارو مسخره میکنن و یه جورایی نمک به زخم خودشون میپاشن که چرا اینطوری شد نیشخند. ما هم اینجا واسه همکلاسیامون کلاس میذاریم میگیم ببینین ایران چه چیزه باجالیه مژه، البته یه تعداد اندکیشون خر نمیشن و میگن پس واسه چی تشریفتو آوردی اینجا داری درس میخونی اگه چیزه با حالیه، منم خودمو میزنم به کوچه علی چپ و میندازم گردن مامان بابا و فامیل و میگم اونا مهاجرت کردن دیگه ما هم اومدیم خنثی.

و اما از بحث هواپیما که بیایم بیرون میرسیم به یکی از آرزوهای متوسط هنریم  که همین سه هفته ی پیش برآورده شد و اونم چیزی نبود به جز دیدن همشهریمون از نزدیک و گوش دادن به صدای تکرار نشدنیش. درست حدس زدین "معین". من که به شخصه عاشق بودم ولی دیگه بدجور معتادش شدم، واقعا صداش حرف نداشت. یه توفیق اجباری هم نصیبمون شد و اونم اینکه کنسرت جناب معین با کامران و هومن بود، من حقیقتش به خاطر اونا نرفتم ولی از انرژی که داشتن و هیجانی که به جمعیت میدادن خیلی خوشم اومد، جدا شور در صحنه بودن نیشخند. حدودا ۱۶۰۰ نفر جمعیت اومده بود و بلیطا مثل کنسرت داریوش ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ دلاری بود ما هم که دانشجو و مستحق ۶۰ دلاری خریده بودیم ولی ایرانی بازی در آوردم و به طور نا محسوس رفتم رو صندلی ۱۰۰ دلاریا، دقیقا من اینجا بودم معین تو حلقم بود نیشخند. اینم فیلمش. نمیشه اصفهانی باشی، کنسرت معین بری و از معین نخوای که آهنگ اصفهانشو نخونه، اینم آهنگ اصفهان. البته این آهنگ اصفهان رو از قسمت ۶۰ دلاریا گرفتم.

پ.ن: ایشالا تو این یکماه بین دو ترم بیشتر در خدمتتون هستم و تلافی این چند وقت رو در میارم

/ 22 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آدمها و آدمکها

سلام خسته نباشید از درس میبینم که همه گرفتارن و دیر به دیر آژ میشن

لیلی سا

سلام..نیستین...کجایین؟! بیشتر مشغول شدین بعد از امتحانا که[ابله]

گل بهار

میرزا بنویس اون سر دنیا به چه کار من میاد اخه؟!!باید یکی باشه بشینه بغل دستم من بگم و اون بنویسه!!!ولی ممنون از توجهت!!!

فرمولساز

اول که سال نوتون مبارک ! دوم: ببینیم و تعریف کنیم! سوم: یه آهنگ 80 دلاری هم میگرفتی جنست جور بشه!

فرمولساز

چهارم!!! این سه نقطه کی قراره پر بشه؟ البته به شرطی که هر دو هفته اسم وبلاگت عوض نشه!!!... حمید و کریستینا ، حمید و سوفیا ، حمید و اریکا.... [لبخند]

سودی یه چشم

سلام حمید خان. آدم مخ داغون مثل من تند تند نمیره وبلاگ دوستاش سر بزنه.... دیر دیر میره و اینقدر میخونه که حالش جا بیاد. خوش باشی حمید آقای خودمون.....!!!!!!!

حميدرضا

ميشد اين عكسها رو يكم Resize ميكردي خلائق راحتتر ببينن